TULE PROOVI

Tasuta proovipäev

Tule tasuta proovipäevale

Tule koos oma lapsega meile Midrimaailma tasuta proovipäevale. Kui soovid, siis võid terve päeva meie juures kaasa teha ning veenduda, et meie juures on Sinu lapsel väga hea olla. Kuna meie rühmad on alati väikesed (vaid kuni 10 last), siis jagub õpetajate tähelepanu kõikidele mudilastele.

Sul pole vaja karta, et Sinu laps jääks tähelepanuta või tunneks ennast meie juures õnnetult.

Oleme koos!

EMAD JA ISAD

Mida lapsevanemad arvavad

Lasteaia valiku tegemisel sai määravaks lasteaia asukoht ning lasteaia suurus. Väikestes rühmades saavad õpetajad vajadusel igale lapsele individuaalselt läheneda. Meeldib, et lasteaial on oma söökla, kus valmistatakse toitu kohapeal.

Ajal, mil lapsel oli kohanemisperiood ja mis möödus raskelt nii lapse kui ka minu jaoks, olid õpetajad väga toetavad ja ei jätnud mind oma murega üksi, vaid andsid nõu ja pakkusid välja erinevaid lahendusi.

Valentina

Olen väga õnnelik ja rahul, et leidsime oma tütrele Midrimaailma.

Väiksed rühmad, kodune, sõbralik, väga toetavad õpetajad ja assistendid.

Laste igakülgseks arendamiseks tehakse iga päev tõhusalt tööd. Eriti kiidan lasteaia direktrissi, kes on meile hindamatuks toeks olnud.

Kaia Kaya

Tule tasuta proovipäevale

Tule veendu ise, kui mõnus ja hea on Sinu lapsel meie juures olla. Tasuta proovipäeval saad olla koos oma lapsega meie juures ning see võimaldab Sul endal tunnetada, kas meie keskkond on sobilik Sulle ja Sinu lapsele.