Naljapäeva tähistamine on väidetavalt  Eestimaal juba väga väga ammune traditsioon. Alguse olevat see  komme saanud  20.sajandil Lääne- Euroopas. Naljapäeva tähistavad  kõik kellel soovi aga eriti populaarne on see komme laste hulgas. Midrimajas saab nalja enamasti iga päev ja lõbus on meil ka aga seekord sai nalja kohe topelt koguses 🙂 Vaata  kui tore Naljaninade hommik meil oli! 

Loe ka neid toredaid postitusi

 

Metsa istutamas

Mõnus päev metsas. Lastel ja vanematel oli istutamisest suur rõõm.  200 kuuske leidsid Sinilindude ja Midrilindude abiga uue kodu. Rahul olid nii väikesed kui ka suured töötegijad.Pärast "rasket" tööpäeva oli mõnus istuda ja eelnevalt lasteaias valminud...

read more

Lahtiste uste päev

Head lapsevanemad ja pisikesed mudilased! Olete oodatud taas Midrimaja lahtiste uste päevale. Vaatame koos üle mida toredat meie päevadesse mahub, tutvume õpetajate ja rühmaruumidega. Ilusa ilma korral võimalus mängida ka meie pisikesel kodusel õuealal. Tule ise ja...

read more

Meie lasteaia lõpetajad.

Lasteaed Midrimaailma 20 omanäolist lendu ja 250 lennukat vilistlast. Aastal 2018 jõudis Midimaailma eralasteaed, mis asub Tallinnas Nõmmel, olulise tähiseni – 20 lendu ja 250 lõpetajat. Meie lasteaial on olnud rõõm ja au anda nii paljudele vahvatele lastele kaasa...

read more

KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Missuguseid teenuseid pakub eralasteaed Midrimaailm?

Pakume teile väga heal tasemel eralasteaia teenust, laste päevahoiu teenust, laste õhtuhoiu teenust, erinevaid tugiteenuseid lapse arengu toetamiseks, ning laia huviringide valikut.

Kui suured on rühmad?

I sõimerühma suurus on  11 last
II sõimerühma suurus on  15 last
Lasteaiarühmade suurus on maksimaalselt 16 last

Mitu inimest töötab rühmas lastega?

Rühmad töötavad üheõpetaja süsteemiga, st õpetajal on rühmas abiks kaks assistenti.

Kas lasteaed on suvel kollektiivpuhkusel?

Lasteaed on kollektiivpuhkusel juuli lõpus , kaks nädalat. Juulis kohalkäidud päevade osas toimub arvestus päevatasu põhiselt.

Missuguseid teenuseid teil veel on?

Pakume teile väga heal tasemel eralasteaia, laste päeva- ja   õhtuhoiu teenust, erinevaid tugiteenuseid lapse arengu toetamiseks ning laia huviringide valikut.

Kas teie eralasteaial on olemas ka tasuta tutvumispäeva võimalus?

Jah – muidugi on. Peame tutvumispäeva väga oluliseks – nii saame paremini aru Teie ootustest ja lapse tegelikest vajadustest. Tasuta tutvumispäevale võid lausa kohe registreeruda.

Kuidas toimub lasteaiaga harjutamine?

Harjutamise plaani paneb õpetaja kokku lapsevanemaga vestluse põhjal ja seda lapsest lähtuvalt.

Missugused on teie eralasteaia õpetamispõhimõtted?

Õpetuse eesmärgiks on lapse loomuliku huvi toetamine, teadmiste hankimine ning ümbritsevast kogemuste saamine elu, looduse ja ühiskonnanähtuste kohta.Lasteaia õppekava baseerub riiklikul raamõppekaval. Lasteaed on välja töötanud lapse arengut suunava õppekava, mis vastab kaasaegse lapse arengu eeldustele.

Kas laps peab potil käima ja ise sööma?

Antud oskuste puudumine ei ole lasteaeda vastuvõtul takistuseks..

Kuidas toimub puudumiste korral tagasiarvestus?

Puudumiste korral toimub tagasiarvestus ainult toidutasu osas.