ERALASTEAED

Eralasteaia teenus

Midrimaailma eralasteaed

Meie eralasteaed on loodud 21.augustil 1998 aastal. Asume Nõmmel looduskaunis kohas metsa ja pargi vahetus läheduses. Meil on tore Midrimaja – mõeldud spetsiaalselt lastele. Väiksed rühmad toetavad lapse mitmekülgset ja individuaalset arengut. Meie eralasteaias järgime lapse tervisliku arengu põhimõtteid.

PÄEVAHOID

Laste päevahoiu teenus

Väikelaste päevahoid

Lastehoid-mudilasklubi aitab 1,6-3-aastastel lastel turvaliselt kohaneda väikeses kollektiivis ning teha esimesi samme lasteaiaellu sisseelamiseks.

ÕHTUHOID

Laste õhtuhoiu teenus

Väikelaste õhtuhoid

Vajadusel on lastel võimalus viibida lasteaia tuttavas ja turvalises keskkonnas kuni vanemate saabumiseni. Õhtuhoid toimub igal tööpäeval kell 18.00 st. Võimalusel korral palume lapsevanemal hoiu vajadusest ette teatada rühma õpetajale kas eelmisel päeval või sama päeva hommikul. Pakume võimalust hoiuks ka väljaspool oma lasteaeda olevatele lastele.

TUGI

Meie tugiteenused

Väikelaste tugiteenused

Meie tugiteenuste hulka kuuluvad  mänguteraapia, logopeedi teenused ning lapse leinatugi. Aitame koos oma kõige väiksemaid ning toetame neid siis, kui laps seda kõige rohkem vajab.

HUVI

Meie huviringid

Väikelaste huviringid

Meie eralasteaias saab laps  tegeleda mitmekülgselt huvide arendamisega. Meil on judo, ujumine, keeltekool, teadusring, muusika-ja loovusring. Kõiki huvitegevusi juhendavad väga heal tasemel spetsialistid – see tagab lapse kvaliteetse individuaalse arengu.