MIS MAKSAB

Hinnad

Eralasteaed Midrimaailm hinnad

Lasteaia õppemaks on 495 eurot kuus, millest arvatakse maha kohaliku omavalitsuse toetus. 
Tasu lapse toitlustamise eest arvestatakse lasteaias kohaloleku päevade järgi, toidupäeva maksumus on 2,25 eurot (49,5€ kuus). Toiduraha lisandub õppemaksule.

OSAAJAGA LAPSED:

Kohtade olemasolul pakume võimalust käia lapsel lasteaia rühmas vastavalt vajadusele  2 või 3 päeva. Sellisel juhul kujuneb hind 2 päeva korral 300 eurot kuus, millest arvestatakse maha kohaliku omavalitsuse toetus. 3 päeva hind 400 eurot, millest arvestatakse maha kohaliku omavalitsuse toetus. Tasu lapse toitlustamise eest arvestatakse lasteaias kohaloleku päevade järgi, toidupäeva maksumus 2.25 eur päev. Toiduraha lisandub õppemaksule.

Tallinn  166 eur
Harku vald (lasteaialepinguga 200 eur. lastehoiulepinguga 275 eur)
Keila vald  128 eur
Saku vald  207.22 eur
Kiili vald 196 eur
Viimsi vald 260 eur
Saue vald  206 eur
Rae vald  290 eur

Omavalitsuste soodustused kehtivad ka mudilasklubile.
Lasteaia õppemaksust tagastatakse vanematele tulumaks.

EMAD JA ISAD

Mida lapsevanemad arvavad

Siia peaks looma sisu lapsevanema testimonialiga. A-la stiilis ma olen väga rahul, mulle meeldib- lapsele meeldib-õpetajad on toredad jne jne.

Pille Päike

Jakobi ema

Siia peaks looma sisu lapsevanema testimonialiga. A-la stiilis ma olen väga rahul, mulle meeldib- lapsele meeldib-õpetajad on toredad jne jne.

Martin Murakas

Oskari isa

Tule tasuta proovipäevale

Tule veendu ise, kui mõnus ja hea on Sinu lapsel meie juures olla. Tasuta proovipäeval saad olla koos oma lapsega meie juures ning see võimaldab Sul endal tunnetada, kas meie keskkond on sobilik Sulle ja Sinu lapsele.