Midrimaailma lastehoid on loodud lastele.

Iga päev on oluline ja eriline!

Midrimaailma lastehoiu mängumaa on loodud 1,5 kuni 3 a lastele heaolu, turvatunnet ja arengupotensiaali arvestades. Lapsed tulevad tutvuma uute mängudega, õpivad ise tublisti toime tulema, koos tegutsema ja esimesi suhteid looma. Väike rühm võimaldab märgata laste tundeseisundeid ja ja arendada nende võimeid.

Õpime iga päev uusi oskusi ja tunneme rõõmu koos tegutsemisest!

MIDRIMAAILMA ÕPETAJA on hooliv ja tähelepanelik kaaslane lapsele. Õpetaja on tundeelu hoidja ja toetaja, kes tutvustab lastele muinasjuttude salatarkusi ja innustab märkama avastusi looduses ja tunnetama selle tasakaalustavat ning rahustavat mõju. Õpetaja on ka harjutaja ja utsitaja, et jõuda koos lapsega eduelamusteni!

SUHTLEMINE on eluga rahulolu alus. Suhtlusoskus ja käitumismustrid kujunevad koos tegutsedes: mängides ja uusi olukordi lahendades, milles õpetaja on nõuandjana asendamatu, kuna loovalt suheldes kujuneb positiivne minapilt ja elus ülivajalikud oskused: iseseisvus, empaatia ja koostöö. Huvitav õppimine on “kehastunud teadmine” ehk vahetu kogemine läbi liikumise, lõhnade, värvide ja materjalide – see on maailma tunnetamine läbi mängu. Loov õppine on teha seda koos rõõmu ja vaimustusega.

 

lastehoid tallinnas

 

TOIT JA TERVIS koos liikumisega käivad käsikäes. Toit annab vajalikku kütet ehk energiat ning vaimujõudu ja vastupidavust. Toidu valmistamisel kasutame toidunõustaja soovitusi, kasutame eesti päritolu toiduaineid ja oleme koostanud tervisliku ja laste maitseid arvestava menüü. Lapsed õpivad tundma rikkalikke maitseid meie lasteaia koduköögist.

Tervistavat taimeteed nautides areneb nii maitsemeel kui saame selgeks taimede nimed ja nende võluväe. Ja, mis kõige olulisem: armastusega vaaritatud tervislik toit on ülimaitsev!

LOODUS pakub lastele palju avastamirõõmu! Loodus algab meie oma maja aiaga, isetehtud ja hooldatud lillepeenarde ja marjaaiaga. Iga päev pakub vaatlemisrõõmu pisilindude ja oravate osav akrobaatika. Aiast edasi viib teekond männimetsa ja rabamaastikule, mis on linnas tõeline luksus. Loodusesse sisenedes saame võtta aja maha, kuulata vaikust ja siseneda rahu ja tasakaalu radadele.

 

lastehoid tallinnas

 

Mets on ka rikkalik paik korjata ja katsetada ning avastada looduse toimimise seaduspärasusi ning panna alus teadushuvile. Ja lõpuks hullata ja joosta, kuni jaksu jätkub, ning jagada ühisel piknikul maitsvaid suupisteid ja kosutavat jooki. Siit tulebki looduse hoid ja armastus

Loe ka neid toredaid postitusi

 

OLEME KOLINUD 🙂

HEAD KÜLASTAJAD! OLEME BLOGIST ÜLE KOLINUD KINNISTESSE RÜHMAPÕHISTESSE FACEBOOK GRUPPIDESSE. KUI SOOVITE TEADA SAADA MEIE PÕNEVATEST TEGEMISTEST, TULE KÜLLA VÕI LIITU MEIE LASTEAIAGA 🙂  

read more

KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Missuguseid teenuseid pakub eralasteaed Midrimaailm?

Pakume teile väga heal tasemel eralasteaia teenust, laste päevahoiu teenust, laste õhtuhoiu teenust, erinevaid tugiteenuseid lapse arengu toetamiseks, ning laia huviringide valikut.

Kui suured on rühmad?

I sõimerühma suurus on  12 last
II sõimerühma suurus on  15 last
Lasteaiarühmade suurus on maksimaalselt 18 last

Mitu inimest töötab rühmas lastega?

Rühmad töötavad üheõpetaja süsteemiga, st õpetajal on rühmas abiks kaks assistenti.

Kas lasteaed on suvel kollektiivpuhkusel?

Lasteaial on valmisolek töötada aastaringselt.  

Missuguseid teenuseid teil veel on?

Pakume teile  heal tasemel eralasteaia teenust,  erinevaid tugiteenuseid lapse arengu toetamiseks ning  huviringide valikut.

Kas teie eralasteaial on olemas tutvumispäeva võimalus?

Peame tutvumispäeva väga oluliseks – nii saame paremini aru Teie ootustest ja lapse tegelikest vajadustest. 

Kuidas toimub lasteaiaga harjutamine?

Harjutamise plaani paneb õpetaja kokku lapsevanemaga vestluse põhjal ja seda lapsest lähtuvalt.

Missugused on teie eralasteaia õpetamispõhimõtted?

Õpetuse eesmärgiks on lapse loomuliku huvi toetamine, teadmiste hankimine ning ümbritsevast kogemuste saamine elu, looduse ja ühiskonnanähtuste kohta.Lasteaia õppekava baseerub riiklikul raamõppekaval. Lasteaed on välja töötanud lapse arengut suunava õppekava, mis vastab kaasaegse lapse arengu eeldustele.

Kas laps peab potil käima ja ise sööma?

Antud oskuste puudumine ei ole lasteaeda vastuvõtul takistuseks..

Kuidas toimub puudumiste korral tagasiarvestus?

Puudumiste korral toimub tagasiarvestus ainult toidutasu osas.