ARENG

Meie huviringid

Eralasteaed Midrimaailm huviringid

JUDO

Toimumise aeg: Kolmapäeval ja reedel
Judotreeningud 3–7-aastastele poistele ja tüdrukutele treener Ralf-Stiven Viru  juhendamisel. Treeningud arendavad kehalist vastupidavust, kehatunnetust, enesedistsipliini, julgust, keskendumis- ja tähelepanuvõimet, õpetavad käitumiskultuuri, teistega arvestamist ja koostööoskust. Treening sisaldab palju sportmänge.

UJUMINE

Toimumise aeg: Reede
Ujumistreeningud toimuvad reedesel päeval lasteaiapäeva sees Nõmme ujulas. Osalevad lapsed  vanuses 4–7 aastat. 

HARITLASE KEELEKOOL – INGLISE KEEL

Toimumise aeg: Teisipäev
Inglise keele õppimine, see on lõbus 🙂 Lapsed vanuses 4–7 eluaastat.

TEADUSMAAGIA TEADUSRING

Toimumise aeg: Esmaspäev

Kas Teie teadsite, kui põnev, lõbus ja huvitav võib Teaduse õppimine olla?

Teadusringis avastame koos lastega, mis juhtub kui laudlina hästi kiiresti laua pealt ära tõmmata, katsetame kas muna on võimalik katki pigistada, õpime kuidas panna 12 naela üksteise peale seisma ilma kinnitusteta jne.

Meie eesmärgiks on kasvatada lastes uudishimu, julgust esitada küsimusi, analüüsivõimet ning teadmisi kogu sellest imelisest maailmast meie ümber. 

Sellel aastal on esiplaanil sellised teemad nagu inimkeha ja meie meeled (nägemine, kuulmine, kompamine, temperatuuritaju jne), ja füüsika – kiirendus, lihtmehhanismid, jõudude tasakaal, elekter, keemia jpm.

Osavõtuks registreerida saab läbi meie kodulehekülje https://teadusmaagia.ee/teadusring/

Küsimuste korral võite julgelt helistada, +372 56948825, Mario Mäng, Teadusringide korraldaja

MUUSIKARING VIISILAEVUKE

Toimub: Esmaspäeval kell 16.55 – 17.30 

Laulma ja mängima on oodatud 4-6 aastased lapsed. 

Muusikaringi eesmärk on äratada lapses huvi ja armastust muusika vastu. Laulame ja mängime rahvamänge, näpu-ja käemänge ning joonistame laulu ja muusikat. Õppime koos sõpradega kuulama ja rõõmu tundma laulust, erinevatest rütmidest, pillimängust ja tantsust. Tähtsal kohal on laste fantaasiamaailma ja loovuse arendamine.
Muusikaringi juhendab Sirje Luke

 

MUDILASTE LAULU-JA MÄNGURING

Toimumise aeg: Esmaspäeval kell 16.15 – 16.45

Laulma ja mängima on oodatud 2-3 aastased lapsed.
Mudilaste laulu-ja mänguringi tegevused on lõbusad, arendavad ja mängulised. Eesmärgiks on lapsi kaasata mängu, innustada ja julgustada laulma, tantsima ning looma oma muusikat. Nimelaulu ja kallistamise mänguga õppime üksteist tundma
Muusikaloomake Käpsik harjutab koos lastega laulmist, pillimängu ja keerutantsu. Igal lapsel on mänguringis oma pisike käpikloom. Käpsikuga koos uurime pilliaia instrumente ning käime laulumetsas viisikera veeretamas. Muusikaga koos kasvav laps on rõõmus, loov ja õnnelik.
Laulu-ja mänguringi juhendab Sirje Luke

 

 

EMAD JA ISAD

Mida lapsevanemad arvavad

Lasteaia valiku tegemisel sai määravaks lasteaia asukoht ning lasteaia suurus. Väikestes rühmades saavad õpetajad vajadusel igale lapsele individuaalselt läheneda. Meeldib, et lasteaial on oma söökla, kus valmistatakse toitu kohapeal.

Ajal, mil lapsel oli kohanemisperiood ja mis möödus raskelt nii lapse kui ka minu jaoks, olid õpetajad väga toetavad ja ei jätnud mind oma murega üksi, vaid andsid nõu ja pakkusid välja erinevaid lahendusi.

Valentina

Olen väga õnnelik ja rahul, et leidsime oma tütrele Midrimaailma.

Väiksed rühmad, kodune, sõbralik, väga toetavad õpetajad ja assistendid.

Laste igakülgseks arendamiseks tehakse iga päev tõhusalt tööd. Eriti kiidan lasteaia direktrissi, kes on meile hindamatuks toeks olnud.

Kaia Kaya