MIS MAKSAB

Hinnad

Eralasteaed Midrimaailm hinnad

Lasteaialepinguga lapsed: 

Lasteaia õppemaksu suurus sõltub kohaliku omavalitsuse toetuse suurusest. Lasteaia õppemaksust tagastatakse vanematele tulumaks.

Kohalike omavalitsuste toetustega kujunevad hinnad alljärgnevalt:  

Rae vald 205 eur

Viimsi vald 235 eur

Saku vald 287.78 eur

Saue vald 289 eur 

Harku vald (lasteaialepinguga 295 eur, lastehoiulepinguga 220 eur) 

Kiili vald 299 eur

Tallinn 321 eur

Keila 367 eur 

Tasu lapse toitlustamise eest arvestatakse lasteaias kohaloleku päevade järgi, toidupäeva maksumus on 2.25 eurot (49,5€ kuus). Toiduraha lisandub õppemaksule. Puudutud päevade eest toimub tagasiarvestus järgneva kuu arvega.

Osaajaga lapsed:
Kohtade olemasolul pakume võimalust käia lapsel rühmas osaajaga. Kuutasu kujuneb vastavalt kohalkäidud päevadele. 

Näiteks: 3 päeva lasteaias käivale Tallinna toetusega lapsele on tasu 226.50 eur.kuus,  millele lisandub toiduraha (2.25 eur.päev) 

Lastehoiulepinguga lapsed: 

Omavalitsuste soodustused kehtivad ka lastehoiule (4 tundi päevas käivad lapsed) Näiteks : Tallinna sissekirjutusega lapsel kes käib hoius 3 päeva nädalas on hind 96.50 eur kuus (koos toidurahaga) Lapsehoiulepinguga lastel puudumise korral toiduraha osas tagasiarvestust ei toimu.  Mitmetel omavalitsustel sõltub hind vanemate sissekirjutusest (ühe või kahe vanema sissekirjutus) ja omavalitsuses elatud ajast.  Seega küsige julgesti hinnapakkumist !

EMAD JA ISAD

Mida lapsevanemad arvavad

Lasteaia valiku tegemisel sai määravaks lasteaia asukoht ning lasteaia suurus. Väikestes rühmades saavad õpetajad vajadusel igale lapsele individuaalselt läheneda. Meeldib, et lasteaial on oma söökla, kus valmistatakse toitu kohapeal.

Ajal, mil lapsel oli kohanemisperiood ja mis möödus raskelt nii lapse kui ka minu jaoks, olid õpetajad väga toetavad ja ei jätnud mind oma murega üksi, vaid andsid nõu ja pakkusid välja erinevaid lahendusi.

Valentina

Olen väga õnnelik ja rahul, et leidsime oma tütrele Midrimaailma.

Väiksed rühmad, kodune, sõbralik, väga toetavad õpetajad ja assistendid.

Laste igakülgseks arendamiseks tehakse iga päev tõhusalt tööd. Eriti kiidan lasteaia direktrissi, kes on meile hindamatuks toeks olnud.

Kaia Kaya

Tule tasuta proovipäevale

Tule veendu ise, kui mõnus ja hea on Sinu lapsel meie juures olla. Tasuta proovipäeval saad olla koos oma lapsega meie juures ning see võimaldab Sul endal tunnetada, kas meie keskkond on sobilik Sulle ja Sinu lapsele.