MIS MAKSAB

Hinnad

Eralasteaed Midrimaailm hinnad

Lasteaia arvestuslik baashind on 605 eurot kuus. Lasteaia kohatasu on diferentseeritud, see sõltub kohaliku omavalitsuse toetuslepingust.

Tasu lapse toitlustamise eest arvestatakse lasteaias kohaloleku päevade järgi, toidupäeva maksumus on 4.50 eurot (94.50 eur kuus), mis lisatakse õppemaksule.  Alates september 2020 doteerib  Tallinn oma  elanike registris olevate lastele  toiduraha  

OSAAJAGA LAPSED:

Kohtade olemasolul pakume võimalust käia lapsel lasteaia rühmas vastavalt vajadusele  2 või 3 päeva.

Sellisel juhul kujuneb hind 2 päeva korral 363 eurot kuus, millest arvestatakse maha kohaliku omavalitsuse toetus ning millele lisandub toiduraha.

3 päeva hind 484 eurot, millest arvestatakse maha kohaliku omavalitsuse toetus ning millele lisandub toiduraha.

Toiduraha maksumus sõltub kohalikust omavalitsusest (Tallinn, vallad).

Tallinn 200 eur.

Valdade toetused sõltuvad valdade toetuslepingutest.  

Lasteaia õppemaksust tagastatakse vanematele tulumaks.

 

 

EMAD JA ISAD

Mida lapsevanemad arvavad

Lasteaia valiku tegemisel sai määravaks lasteaia asukoht ning lasteaia suurus. Väikestes rühmades saavad õpetajad vajadusel igale lapsele individuaalselt läheneda. Meeldib, et lasteaial on oma söökla, kus valmistatakse toitu kohapeal.

Ajal, mil lapsel oli kohanemisperiood ja mis möödus raskelt nii lapse kui ka minu jaoks, olid õpetajad väga toetavad ja ei jätnud mind oma murega üksi, vaid andsid nõu ja pakkusid välja erinevaid lahendusi.

Valentina

Olen väga õnnelik ja rahul, et leidsime oma tütrele Midrimaailma.

Väiksed rühmad, kodune, sõbralik, väga toetavad õpetajad ja assistendid.

Laste igakülgseks arendamiseks tehakse iga päev tõhusalt tööd. Eriti kiidan lasteaia direktrissi, kes on meile hindamatuks toeks olnud.

Kaia Kaya