MIDRIBLOGI

 

PÄKAPIKUD PIILUVAD

PÄKAPIKUD PIILUVAD

. TALVE TULLES, TALVE TULLES SÜNNIB MUINASJUTT, ELUSTUB SIIS TÄPSELT IGA PÄKAPIKUJUTT. KUI VAHEL LUMEVAIBAL MÄRKAD VÄIKEST TEED, TEA, ET MÖÖDA SEDA KÄINUD PÄKAPIKUMEES.   PÄKAPIKUD KÕIKE NÄEVAD JAA -JA –JAA, KÕIKE TEAVAD MEELES PEAVAD JAA-JA-JAA! TÄPSELT IGAST...

read more
HEATEGEVUSLIK JÕULUKOHVIK

HEATEGEVUSLIK JÕULUKOHVIK

    Midrimaailma Jõulukohvik avas taas jõulukuu esimestel päevadel oma uksed, et rõõmustada kohalviibijaid ja aidata teenitud tuluga pisemaid. Meie eesmärk on koguda toetust Tallinna loomaaias elavatele valgetups-marmosettide paarile. Sellel aastal on kohvik...

read more

KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Missuguseid teenuseid pakub eralasteaed Midrimaailm?

Pakume teile väga heal tasemel eralasteaia teenust, laste päevahoiu teenust, laste õhtuhoiu teenust, erinevaid tugiteenuseid lapse arengu toetamiseks, ning laia huviringide valikut.

Kas teie eralasteaial on olemas ka tasuta tutvumispäeva võimalus?

Jah - muidugi on. Peame tutvumispäeva väga oluliseks - nii saame paremini aru Teie ootustest ja lapse tegelikest vajadustest. Tasuta tutvumispäevale võid lausa kohe registreeruda.

Missugused on teie eralasteaia õpetamispõhimõtted?

Õpetuse eesmärgiks on lapse loomuliku huvi toetamine, teadmiste hankimine ning ümbritsevast kogemuste saamine elu, looduse ja ühiskonnanähtuste kohta.Lasteaia õppekava baseerub riiklikul raamõppekaval. Lasteaed on välja töötanud lapse arengut suunava õppekava, mis vastab kaasaegse lapse arengu eeldustele.