MIDRIBLOGI

 

Väikeste rühmade orienteerumine

Väikeste rühmade orienteerumine

Maikuus oli hea võimalus kolmel nooremal rühmal koos vanematega võtta osa orienteerumisest Glehni  pargis. Orienteerumist viis läbi Midrimaailma endine lapsevanem Kaupo  Jõgi. Isal oli abiks ja lastele seltsiks ka lasteaia vilistlane Paul. Pered said oma teadmisi...

read more
Laululinnud rabamatkal

Laululinnud rabamatkal

Laululindude rühma lastele meeldib väga looduses matkamine. Looduses matkates on võimalus kogeda vahetult erinevaid looduse lõhnasid, kuulata vee vulinat, lasta päikesel paitada oma põske,teha käbidega muusikat, kohtuda putukate ja partidega. Värskes õhus ja looduses...

read more

Midrijutud

Siit leiad mõnusaid midrijutte meie lastehoiu ja eralasteaiaga seotud teemadel. Head lugemist!

eralastead tallinnas nõmmel midrimaailm

 

Blogi arhiiv 2009 – 2018

Siit leiad meie postitused läbi aegade – loe lisaks SIIT.

Arhiivi lugemiseks kasuta salasõna: midrimaailm

KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Missuguseid teenuseid pakub eralasteaed Midrimaailm?

Pakume teile väga heal tasemel eralasteaia teenust, laste päevahoiu teenust, laste õhtuhoiu teenust, erinevaid tugiteenuseid lapse arengu toetamiseks, ning laia huviringide valikut.

Kas teie eralasteaial on olemas ka tasuta tutvumispäeva võimalus?

Jah - muidugi on. Peame tutvumispäeva väga oluliseks - nii saame paremini aru Teie ootustest ja lapse tegelikest vajadustest. Tasuta tutvumispäevale võid lausa kohe registreeruda.

Missugused on teie eralasteaia õpetamispõhimõtted?

Õpetuse eesmärgiks on lapse loomuliku huvi toetamine, teadmiste hankimine ning ümbritsevast kogemuste saamine elu, looduse ja ühiskonnanähtuste kohta.Lasteaia õppekava baseerub riiklikul raamõppekaval. Lasteaed on välja töötanud lapse arengut suunava õppekava, mis vastab kaasaegse lapse arengu eeldustele.