Midri uus avaleht

Midrimaailm eralasteaia logo

Meie lastel läheb hästi!

Me oleme toetav, hooliv ja terviklik eralasteaed Tallinnas, Nõmmel loominguliste ja pühendunud õpetajatega, kus anname Sinu lapsele kandvad tiivad kõrgeks lennuks


Lasteaed


Lastehoid

Tule tasuta proovipäevale

Otseselt mingisugust seika kohe meelde ei tulegi, aga mäletan, et tavaliselt ei tahtnud keegi lasteaiast koju minna. Kui vanemad õhtul järgi tulid, siis jooksime maja taga asuvasse mängumajakesse sõpradega peitu ja vanemad hakkasid meid koju meelitama. See tavaliselt ühekaupa ei õnnestunud, ikka kõigi vanemad pidid kohal olema, kui olime nõus lõpuks liikuma hakkama. Hoovis oli ka üks populaarne puidust auto, mille roolis kõik istuda tahtsid, nii et õpetaja Jaana meile lõpuks järjekorra korraldas, et asi ikka kontrolli all oleks. Lasteaiast olen endale saanud ka ühe suurepärase sõbra Aleksandri, kellega vaatamata tema teise riiki kolimisele on jäänud tihe side, iga aasta kohtume ja käisime ka teineteise kooli lõpetamisel. Eelmisel kevadel lõpetasin edukalt gümnaasiumi ja tegin sisseastumiseksamid TalTechi logistika erialale, kuhu käesoleva aasta sügisel siis nüüd õppima asun. Kuna olen aastaid tegelenud kõrgel tasemel kardispordiga, loodan TalTechis jätkata ka nende vormelitiimis. Hetkel (suveni) olen veel ajateenija toetuse väejuhatuse logistikapataljonis
Ian Adrian19-aastane
Minul tuleb esimesena meelde see, kuidas me rühmaga etenduse ”Lumekuninganna” omaalgatuslikult lavastasime. Kutsusime terve lasteaia vaatama ning olime oma saavutatuga väga rahul. Tahaksin ära mainida ka vahvad kasvatajad, kes selle kõigega nõus olid ning kogu ettevõtmist toetasid. Lasteaiast sain kaasa hea organiseerimisvõime ja oskuse teiste inimestega arvestada. Samuti sain rühmast või tegelikult juba mudilasklubist kaasa eluaegse sõbra Rasmuse, kellega käisime koos nii põhikoolis kui ka gümnaasiumis. Hetkel ma õpin Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias kultuurikorraldust.
Viktoria20-aastane
Midrimaalilma lasteaed oli alati hästi toetav ja hooliv ning see ongi vist kõige paremini meelde jäänud. Lasteaed andis mulle kaasa palju häid tundeid, hetki ja toreda lapsepõlve.
Praegu on mul läinud väga hästi, käin Rocca al Mare Koolis ning tegelen tippspordi tasemel iluvõimlemisega.
Carolin Kaia15-aastane
Lasteaias oli palju toredaid seikusi kuid mulle meenub esimesena kelgukoerte külaskäik see oli nii vahva ja tore kogemus. Nüüd on ka minul kodus ona kelgukoer Fiori samojeed.
Lasteaiast on mul mõned head sõbrad tänaseni kellega suhtleme ja külas käime. Samuti sain lasteaiast kaasa hea oskuse asjade eest hoolitseda.
Praegu õpin Tallinna Kesklinna Põhikooli 5. klassis, samuti käin tennise trennis ja mõned korrad nädalas tegelen hobustega.
Kristel 11-aastane
Mulle on lasteaiast meelde jäänud head õpetajad, minu lemmikud olid Kati ja muusikaõpetaja Astra. Väga meeldisid mulle rabametsas käimised ja mänguasjapäevad. Ma tahtsin alati palju mänguasju kaasa võtta, ikka sõpradele ka. Mäletan, et toidud olid meil alati maitsvad ja palusin emalt ka ikka kodus seda lasteaiatoitu. Lasteaiast on mul meelde jäänud head sõbrad Emil ja Hans. Praegu läheb mul väga hästi, ma õpin nüüd Tallinna Muusikakeskkooli 7. klassis. Minu põhipill on klaver ja lisaeriala löökriistad, eriti mulle meeldib pill nimega marimba. Muusika hakkas mulle meeldima tänu õpetaja Astrale, kes julgustas mind vaatamata oma tagasihoidlikkusele ikkagi laulma. Praegu ma naudin oma tihedaid esinemisi väga.
Ian Sebastian14-aastane
Kõige eredamalt meeles on uude lasteaia majja kolimine Nõmmel. Kodune koht, välised tegevused (väline Judo ja mängimine), head lõunasöögid, muusikatunnid ja etendused suures saalis jäävad eluks ajaks meelde 🙂
Midagi üksikasjalist ei meenu aga üleüldiselt õpitud kombed kuidas teisi inimesi sõbralikult kohelda, nendega arvestada ja koos asju teha.
Hetkel on käsil äri ja majanduse bakalaureus Inglismaal. Olen lõpetamas viimast aastat ja peale seda on plaan Eestisse tööle minna.
Holger22-aastane
Üks minu kõige eredamatest mälestustest lasteaiast olid lõunauinakute ajal loetud jutud ja raamatud. Kõige paremini on jäänud mulle meelde Jip ja Jannekese lood.
Lasteaiast olen kindla peale endale kaasa võtnud paar sõpra kellega ma suhtlen ja saan kokku siia maani. Nendest on kujunenud peale lasteaeda ühed minu parimad sõbrad.
Viimased kolm aastat olen teinud oma gümnaasiunit Oxfordis ja hetkel õpin esimest aastat Londoni ülikoolis inimgeograafiat.
Ethel-Mai Kaus20-aastane
Lasteaia mälestustest tulevad meelde toredad etendused, mida tegime enda rühmaga. Kõige eredamalt mäletan etendust, kus etendasime loo kodust ja seal toimuvast ning kuidas see oli meie jaoks suur sündmus, sest oli üks meie esimestest etendustest. Kõik olid põnevil ja ärevil, et seda etendada lapsevanematele ja teistele rühmadele. Mäletan kuidas etenduseks valmistumine oli väga lõbus.
Lasteaiast olen kaasa saanud head mälestused. Kindlasti püsib minuga siiani kaasas rõõm ja lõbusad ajad, mille veetsime koos.
Hetkel käin Rocca al Mare koolis, kaheksandas klassis ja plaanin minna gümnaasiumisse välismaale. Tegelen suuresti spordiga ja keskendun koolile.
Helerin15-aastane
Mina mäletan üpris selgesti üht vahvat lasteaia päeva Midrimajas, mil me läksime väga pidulikult teisele lasteaia rühmale pärastlõunal külla. Selleks tuli minna üheskoos trepist alla, kõndida läbi maja ja uuesti trepist üles minna. Ei tundu eriti suure matkana nüüd, kuid siis oli see nagu eksootiline välisreis. Tihtilugu olid Midrimajas sellised ettevõtmised mis hästi meelde jäid.
Pärast lasteaeda tulid päris paljud lapsed minuga samasse klassi. Märdiga käisime koos kuni gümnaasiumi lõpuni ning lõime üheskoos isegi õpilasfirma.
Parasjagu olen kolmanda kursuse õpilane Oxfordis Inglismaal. Järgmine aasta teen magistritööd okeonograafia ja kliimateaduse erialal.
Kristiina Joon21-aastane
Alati olen eelistamud poisilikemaid mänge ja nii mäletan kuidas palju sai aega veedetud poistega jalgpallimãngus värvavahina. Mulle see meeldis.
Lasteaiast sain hea sõbra Alfredi, kellega küll vahepeal ei sõbrutsenud suuresti, kuid keda nüüd aeg-ajalt ikka ja jälle tore näha on.
Hetkel olen lõpetamas Tallinna Reaalkooli gümnaasiumit ja plaanis edasi minna avastama laia maailma.
Kirsika19-aastane
Previous
Next

Tule tasuta proovipäevale!

Tule koos oma lapsega meile Midrimaailma tasuta proovipäevale. Kui soovid, siis võid terve päeva meie juures kaasa teha ning veenduda, et meie juures on Sinu lapsel väga hea olla. Kuna meie rühmad on alati väikesed (vaid kuni 10 last), siis jagub õpetajate tähelepanu kõikidele mudilastele.

Sul pole vaja karta, et Sinu laps jääks tähelepanuta või tunneks ennast meie juures õnnetult.

Oleme koos!

Registreeri kohe

Kinnitame registreeringu esimesel võimalusel, hiljemalt 1 tööpäeva jooksul.